לקביעת תור עכשיו: 04-6397678
..
דף הבית >> מכשירי שמיעה ועזרים >> מכשירי שמיעה

מכשירי שמיעה

פתרונות שמיעה מתקדמים

מכון צליל מספק מגוון פתרונות שמיעה אשר במרכזן התאמת מכשירי שמיעה, ייעוץ מוקדם, ליווי בתהליך ההסתגלות וכן כיוונים והתאמה לאור שינויים ברמת השמיעה. כל פעולות הליווי וההתאמה הן חלק בלתי נפרד מרכישת המכשיר. 

מכשירי Phonak - טכנולוגיה פורצת דרך ושירות מוביל

לא בכדי זו הבחירה של אחד מכל ארבעה לקויי שמיעה בעולם. לא בכדי זו ההעדפה הברורה של מכון צליל. 
מכשירי השמיעה של Phonak - מבית SONOVA , התאגיד הגדול ביותר בעולם – הם המכשירים הנמכרים ביותר בעולם. החברה אחראית לחדשנות הטכנולוגית המואצת ביותר בכל הנוגע למכשירי שמיעה. לקוחותיה נהנים באופן שוטף ושגרתי מהמכשירים החדישים המוזרמים לשוק, ומשירות איכותי הכולל תחזוקה, תיקון ובדיקות איכות של המכשירים. 
ב- Phonak מאמינים שאיכות חיים = שמיעה, ושניתן לשפר כל רמה של לקות שמיעה, ובעקבותיה גם את איכות החיים. 

סוגי המכשירים

במכון ניתן להתאים מכשירי שמיעה בצורות ובגדלים מגוונים, כולם מבית Phonak: 
  • מכשירי שמיעה תוך אוזניים במגוון גדלים
  • מכשירי שמיעה מאחורי האוזן
  • מכשירי שמיעה עם רמקול בתעלה (RIC)
כל המכשירים מותאמים ללקוח באופן ספציפי, בהתאם למאפייני ליקוי השמיעה, רמות הביצועים הנדרשים מהמכשירים, ופרמטרים אישיים שונים . 

תהליך ההתאמה

מגוון מכשירי השמיעה הקיים בשוק עלול לבלבל כל אדם, בוודאי אם אינו מצוי בתחום, ואם זו הפעם הראשונה בה הוא מבקש לשפר את איכות השמיעה באמצעות מכשירים. במכון צליל תהליך התאמת מכשיר השמיעה הוא חלק בלתי נפרד מחבילת השירות. אנו מגייסים את מלא תשומת הלב, הניסיון והמקצועיות של הצוות על מנת לייעץ לכל לקוח ולקוח מהו המכשיר המתאים לו ומה רמת הביצועים הנדרשת על מנת לשפר את איכות שמיעתו ואיכות חייו.
אנו בטוחים שהמכשיר המתאים ביותר אינו בהכרח המכשיר היקר ביותר.
במהלך פגישה יסודית, האורכת כשעה ומחצה, אנו עורכים בדיקות יסודיות ותשאול מקיף על מנת לבדוק את צרכי הלקוח ואורח חייו. רק בדרך זו – כך אנו מאמינים – נוכל לחבר את המכשיר המתאים ביותר לאדם הספציפי וללקות השמיעה שלו באופן שייהנה מהשיפור המקסימלי ומשמיעה מיטבית. 

צור קשר לקבלת מידע אודות פתרונות שמיעה מתקדמים ומכשירי שמיעה מבית Phonak
מכשיר חדש?
בדיקות? טיפולים?
אתה זכאי!